دعوت به همکاری

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : خواندن این مطلب هزینه ای ندارد اما میتواند در کسب سلامتی ، ثروت و شادکامی به شما که آی... با عنوان : دعوت به همکاری بخوانید :

 


خواندن این مطلب هزینه ای ندارد اما میتواند در کسب سلامتی ، ثروت و شادکامی به شما که آینده نگرید کمک کند

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین این امکان را برای شما فراهم آورده تا در کنار حفظ سلامتی خود در صورت علاقه به حرفه بازاریابی و فروش با این شرکت همکاری نموده و این محصولات را به دیگران هم پیشنهاد دهید تا آنها هم از این نعمت و هدیه خدا بهره مند شوند.

در زندگی روزانه شما تحت تاثیر آلودگی های محیط اطراف خود قرار گرفته اید. این آلودگی ها شامل امواج تلفن همراه، رایانه، لوازم الکتریکی، سموم پنهان در غذاها ، آب و هوا و بسیاری از موارد دیگر است. موارد زیر بدن را در حالت غیر طبیعی قرار می دهند
1. میدان های الکترومغناطیسی
2. تشعشعات و فرکانس ها
3. مواد سمّی
4. فشارهای روحی روانی (استرس)
5. آلودگی ها
6. تخریب لایه اوزن
با استفاده از محصولات شرکت ما بدن خود را در برابر خطرات ذکر شده ایمنی کنید و با خیالی آسوده در کنار عزیزانتان برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید.
محصولات شرکت :
محصولات مغناطیسی: شامل دستبندهایی از جنس تیتانیوم+ژرمانیوم+تکنولوژی یون منفی+سنگ مغناطیس 3000 گوس
محصولاتی با تکنولوژی انحصاری و بدون رقیب امایزد فیوژن: (بهره گیری از نقطه صفر مطلق طبیعت و هدایت انرژی حیات بخش به سمت فرد استفاده کننده)، شامل: گردنبند امپندانت، میله اموند، دستگاه تصفیه آب، دستگاه تصفیه هوا
محصولات آرایشی – بهداشتی، روغنهای ماساژ، پودر خوراکی امجنکس و قطره خوراکی نچرال براین که همگی علاوه بر ارگانیک بودن ، با تکنولوژی امایزد فیوژن انرژی دهی شده اند.

اگر خواهان همکاری با شرکت بازاریاب ان ایران زمین(آمگا) و یا استفاده از محصولات منحصر به فرد ما برای سلامتی خود و عزیزانتان هستید، زمان را از دست ندهید و با تماس و هماهنگی در نشست های علمی و تجاری ما حضور یافته و اطلاعات بیشتری کسب کنند.
سلامتی ، ثروت ، شادکامی را با بازاریابان ایرانیان زمین تجربه کنید.

 

برای رقابت در بازار، برتری کالای شما بايد قابل توجه و قابل تبليغ کردن باشد و چيزی باشد که بازار حاضر باشد به خاطر آن پول پرداخت کند.(برایان تریسی)

محمدزاده- 09372759408

 

 

بازاریابان ایران زمین bizmlm,...
نویسنده : اکبر محمدزاده بازدید : 107 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1391 ساعت: 1:21